logo2

Tālrunis rezervācijām +371 29198026

Lauku māja "Saliņas":

Mūsu viesiem visu gadu pieejamas 4 labiekārtotas istabas ar pieeju tualetei un dušai, kā arī izeju uz balkona:

     1.istaba - divvietīga. Ietilpst viena divuguļamā gulta un dīvāns.

     2., 3. un 4. istaba - četrvietīgas. Katrā istabā ietilpst divas divguļamās gultas.

Pirmajā stāvā ir atsevišķi ierīkota tualete, pilnībā aprīkota virtuve, ieskaitot gāzes plīti un trauku mazgājamo mašīnu, un plaša zāle ar galdiem un krēsliem, kas var uzņemt līdz 50 svinētājiem.

Cena par diennakti: xx EUR.

 

Mazā viesu māja ar pirti:

Viesu ērtībai un labsajūtai pieejama viesu māja ar pirti, kur pirmajā stāvā atrodas ar malku kurināmā pirts ar zāli un tualeti, un otrajā stāvā plaša telpa, kur ierīkojot papildus vietas iespējams nodrošināt līdz 35 gultas vietām.

Cena par diennakti: xx EUR.

 

Vasaras mājas:

Piedāvājam atpūtu 6 labiekārtotos vasaras namiņos, kas ir aprīkoti ar 4 gultas vietām, ledusskapi un virtuves piederumiem.

Viesiem pieejama labiekārtota tualete, dušas telpas, piknika vietas ar galdiem un soliem, iespēju grilā iekurt uguni un pagatavot sev gardu maltīti.

Cena par diennakti: 30 EUR.

7
4
3

Kāzas "Saliņās" vienmēr ir neaizmirstami skaistas, turklāt atrodamies klusā vietā, tāpēc mūsu lauku mājas ir ideāli piemērots kāzu svinēšanai līdz rīta gaismai.  Pie mums iespējams rīkot kāzas un citas svinības gan ļoti lielam viesu skaitam, gan mazam tuvāko draugu un radinieku lokam. 

Viesu ērtībai, labam garastāvoklim un dejām ar mūziku, tiek piedāvāta estrāde. 

Piedāvājam arī ēdināšanas pakalpojumus gan telpās, gan brīvā dabā.

Lauku mājas "Saliņas" komplekss vienlaicīgi var uzņemt un izmitināt līdz 150 svinētājiem.

5

Piedāvājam nopērties kādā no pirtīm un relaksēties karstā āra kubulā zem debesīm.

 

Pieejama viesu māja ar pirti, kur pirmajā stāvā atrodas ar malku kurināmā pirts ar zāli un āra kubulu, un otrajā stāvā plaša telpa, kur ierīkojot papildus vietas iespējams nodrošināt līdz 35 gultas vietām. 

Cena par diennakti: xx EUR.

 

Kā arī pieejama mazā pirts māja, klusai un mierīgai atpūtai nelielam skaitam cilvēku vai ģimenei. 

Cena par diennakti: xx EUR.

Pirts mājā ietilpst:

  • 2 istabas;

  • 8 guļvietas;

  • Katrā istabā ir četras vienvietīgas gultas.

  • kamīnzāle;

  • sauna;

  • apkurināmais āra kubls, kuru iespējams izīrēt arī atsevišķi.

  • Iespēja izguldīt līdz pat 10 personām (nodrošinot papildus vietas).

Mūsu pirts ir ideāli piemērota svinībām šaurā draugu lokā, bet, ja ir vēlme pirti izmantot plašākām svinībām, tad iespējams rezervēt arī papildus guļvietas.

Mūsu saunā, kas tiek apkurināta ar malku, iespējams pērties ar dažādām veselību uzlabojošām slotiņām, kā arī iespējams piesaistīt pirtniekus no Ventspils un Kuldīgas, ar kuriem sadarbojas mūsu viesu nams.

11

Aktīvās atpūtas cienītājiem ir iespēja izbraukt ar laivu un ūdens velosipēdiem, kā arī uzspēlēt pludmales volejbolu. Mazajiem atpūtniekiem tiek piedāvāts bērnu rotaļu laukums. Viesiem ir iespēja makšķerēt ezerā, sēņot un ogot blakus esošā mežā, vērot savvaļas lopus tuvējā aplokā, kā arī doties ekskursijās pa novada kultūrvēsturiskajām vietām un gleznainiem dabas objektiem ar komfortablu autobusu.

13