Ģimenei un draugiem

Ārpilsētas kompleksā ir labiekārtotas 6 četrvietīgas mājiņas un pirtis, kas ir lieliski piemērotas atpūtai ģimenes lokā vai kopā ar draugiem. Šeit var arī izīrēt telpas banketiem un kāzām. Visa kompleksa īre dažādām svinībām izmaksā.

Visas nepieciešamās ērtības

Jaunbūvētās viesu mājas, vasaras mājiņas un pirtis ir aprīkotas ar visām atpūtai nepieciešamajām ērtībām. Katrā telpā ir tualete, duša, vairākas guļamvietas, virtuve ar nepieciešamo aprīkojumu un piederumiem. Pagalmā ir bezmaksas autostāvvieta, lapene, kā arī mangals.

Ideāla atrašanās vieta

Ārpilsētas komplekss atrodas 20 km no Daugavpils un netālu no Ilūkstes pilsētas klusā un apkārtnes ainavām pārpilnā vietā, kur jūs pilnībā ieskaus daba un miers. Un pie tam jūs būsiet pilnīgā drošībā, jo komplekss atrodas privātā teritorijā.

Izīrēšana visu gadu

Viesu māju īre brīvdienās vai darbdienās – tas ir lielisks laiks, lai atpūtinātu dvēseli un ķermeni. Ļaujiet savai izvēlei apstāties pie atpūtas brīvā dabā un baudiet skaistākās dabas ainavas ezera krastā. Bez tam jūs varat izīrēt viesu mājas un pirtis jebkurā gadalaikā.

Izklaides

Ārpilsētas kompleksā izklaides gūs ikviens apmeklētājs no maza līdz lielam. Bērniem ir paredzēts rotaļu laukums. Ja jūs esat aktīvās atpūtas piekritējs, mēs ar lielāko prieku jums piedāvāsim lielisku atpūtu ezera tuvumā, kur jūs varat uzspēlēt volejbolu, uzcept šašliku, makšķerēt, pavizināties ar laivām vai katamarāniem.